Fidżi - najpiękniejsze wyspy Archipelagu Yasawa

Chcesz odpocząć w raju? Takim miejscem są bardzo często ciepłe kraje, które oferują nam cudowne wakacje pod palmą. Jednak, ofert tych jest tak dużo, że nie sposób wybrać jedną spośród propozycji, boi każde miejsce jest tak samo piękne i zachęcające. Jednak nic nas tak nie zaskoczy ja cudowne i białe plaże Fidżi. Jest to państwo, które składa się z 333 wysp. Każda z nich jest piękna i oferuje bardzo ciekawe przeżycia od trekkingi aż po nurkowanie i podziwianie rafy koralowej.

W taką podróż najlepiej jest wybrać się z biurem podróży. Dlaczego? Ponieważ zapewnią nam oni wszelkie rozrywki i sami zaprowadzą w każde miejsce, więc nie będziemy musieli się martwić, że zginiemy i z nikim się nie dogadamy. Nie są to tanie oferty, ale czasem może się zdarzyć, że trafimy akurat na promocję. Nie zdarzają się one często, ale możemy czekać i być na bieżąco z witrynami różnych biur. Bardzo przydatne są także informacje, które znajdziemy na kontrach wszelkich biur podróżny na mediach społecznościowych. Jeśli masz tam także Ty swoje konto, to znacznie łatwiej będzie Ci kontrolować, jakie okazje się trafiają, ponieważ będą one Ci przychodzić w powiadomieniach.

Podróż i rozrywki

Takie podróże trwają około tydzień do dwóch a niekiedy nawet dłużej. Ze względu na to, jaką opcję wybierzemy, to będziemy mieli okazję zwiedzać różne wyspy. W tym przypadku przedstawimy Ci konkretny plan wycieczki, na którym będzie wiele atrakcji. Pierwszy dzień to oczywiście lot na Fidżi. Zatrzymasz się w hotelu, który znajduje się niedaleko lotniska na wyspie Nadi. W następny dzień, kiedy już odpoczniecie po długiej podróży, katamaran zabierze was na wyspę Waya. Zostaniecie tam na przepięknej plaży w zatoce Likuliku. Jeśli tylko zobaczysz to miejsce, to nie będziesz chciała go niego opuszczać, ponieważ jest to istny raj na ziemi. Na tej właśnie wyspie, odbędzie się nurkowanie in podziwianie zachwycającej arfy koralowej, która jest pełna malutkich i większych wielobarwnych rybek. Na plaży będziesz mieć do dyspozycji bungalow, który będzie centralnie na pisku, na którą będziesz maiła możliwość w każdej chwili wyjść. Możesz tam także poleżeć na hamaku, patrząc się piękny lazurowy ocean oraz idealne i bezchmurne niebo.

Kolejne dni będą obejmować pobyt na wyspie Nanuya Balavu, gdzie popływać będzie można z diabłami morskimi lub 2 tonowymi mantami. W ostatni dzień będzie planowany powrót na wyspę Nadi, gdzie odpoczniecie i na następny dzień wyruszycie na lotnisko z powrotem do swojego kraju.  

Zobacz również