Najlepsze hotele na Fidżi

Chcesz wyjechać na urlop, ale nie bardzo wiesz gdzie? My mamy dla Ciebie propozycję. Jeśli lubisz nurkowanie, plaże niczym obrazki na pocztówkach ora cudowne zachody słońca nad oceanem, to koniecznie musisz wybrać się na Fidżi. Jest to państwo składające się z 333 wysp, z których każda jest piękniejsza od poprzedniej. Dawniej ten kraj, nie był uważany za przyjazny, a jego mieszkańcami było plemię kanibali. Jest to prawdziwa historia jednak w dzisiejszych czasach już nieaktualna. Dlaczego? Ponieważ mieszkańcy są niezwykle mili i pomocni. Chodzą często szczęśliwi, nikt tutaj nie siedzi samotnie, a wszyscy zawsze się ciepło witają i żyją w zgodzie nie tylko ze sobą, ale także z naturą. Nie mamy się, więc czego obawiać, gdyż jedyni ludzie, jakich spotkamy będą mili i serdeczni oraz uśmiechnięci od ucha do ucha.

Wybierając się w taką podróż do raju, będziemy potrzebować miejsca, gdzie będziemy mogli się zatrzymać i przenocować, a także cos zjemy. Niektórzy radzą szukać dopiero na miejscu, ale nie jest to dobry wybór, ponieważ może się okazać, że nie znajdziemy wolego miejsca. Dlatego, znacznie lepszym rozwiązaniem jest znalezienie hotelu wcześniej i dowiedzenia się, jakie są ceny oraz pokoje, a także czy są wolne. Przyjrzyj się poniższym propozycjom i sam zdecyduj, który Ci najbardziej odpowiada.

MANTARAY ISLAND RESORT - Fidżi – Nanuya Balavu

Hotel leży na pięknej wysepce, która okrążają z każdej strony turkusowe wody oceanu. Jest ona bardzo bogata pod względem przyrody. Znajdziemy tam hotel, który składa się z bungalowów i willi. Dlaczego warto zdecydować się na takie miejsce pobytu? Przede wszystkim, dlatego, że będziemy mieć tam zapewniona ogromną ilość atrakcji, które są aranżowane przez hotel, koordynuje je zespół animatorów. Atrakcje są bardzo ciekawe i wyjątkowe, ponieważ możemy się podczas rozrywek nauczyć jak rozbija się kokosa, jak gotuje się potrawy kuchni tropikalnej, a także jak stworzyć tradycyjne rękodzieło oraz wile innych. Mamy tam także doskonałe tereny do nurkowania, snorkelingu, łowienia ryb oraz wszystkiego, co jest związane z oceanem. Kolejna zaletą jest doskonała lokalizacja, która obejmuje całą plaże tuz nad oceanem.

OCTOPUS RESORT - Fidżi – Nalauwaki

Olejny hotel, który także znajduje się na plaży. Jest to doskonałe miejsce do nurkowania, ponieważ organizowane są tam wycieczki na wszelkie najpiękniejsze rafy koralowe, które nas z pewnością zachwycą. Znajdziemy tam nie tylko atrakcje rekreacyjne, ale także kulturalne. Niedaleko hotelu znajduję się piękne, porośnięte zielenią wzgórza.

RAFFLES GATEWAY - Fidżi – Nadi

Tym razem jest to hotel czterogwiazdkowy, a więc możemy się spodziewać świetnych warunków, a także doskonałej obsługi. Co najlepsze, jak na luksusy, jakie oferuje, ma on bardzo dobrą cenę. Hotel jest nowocześnie wyposażony, a także ma piękną część relaksacyjną, która wyposażona jest w basen, taras oraz bar. 

Zobacz również