Labasa - idealne miejsce na miesiąc miodowy

Zamierzasz poprosić o rękę swoją dziewczynę? Jeśli tak, to musisz się odpowiednio do tego przygotować, aby ją zaskoczyć. Nie może to być nic banalnego, aby ukochana się nie domyśliła, bo nic nie będzie z niespodzianki. Trzeba także doliczyć koszty wesela, pierścionka oparz miesiąca miodowego.

Jeżeli masz zamiar, organizować w szybkim czasie wesele, to powinieneś posiadać na nie odpowiednie środki, które zapewnią organizację. Koszty takiej imprezy są potężne, więc musisz mieć nazbierane mnóstwo pieniędzy lub bardzo dobrze zarabiać. W tym przypadku, pierścionek jest najmniejszym wydatkiem. Do tego, dochodzi jeszcze miesiąc miodowy. Jeśli zamierzasz go organizować od razu po weselu, to także musisz mieć spory budżet. Pamiętaj, że najlepiej jest organizować wszystko znacznie wcześniej. Jak trafić w gusta? Jeżeli potrafisz słuchać, to będziesz wiedział, co Twoja ukochana lubi, więc nie ma mowy o pomyłce.

Przemyślany wyjazd

Planując miesiąc miodowy, musisz wziąć pod uwagę nie tylko geografie czy ukształtowanie terenu, ale także warunki pogodowe. Jeśli zamierzasz jechać do ciepłych krajów, to weź pod uwagę fakt, że organizując wesele w lecie i mając w takiej samej porze wspólny wyjazd, będziecie w jakimś kraju wtedy, kiedy tam jest pora deszczowa. Oznacza to, że zamiast się delektować słońcem i pięknym oceanem czy palmami, będziecie siedzieć w hotelu, ponieważ ciągle będzie ulewa.

W przypadku linii lotniczych, pamiętaj o tym, że korzystanie z tych tanich nie należy do wygodnych. W przypadku, kiedy chcesz, żeby wyjazd był ekskluzywny, to najlepiej zarezerwować lot w normalnej cenie. Nie musi to być oczywiście pierwsza klasa, a wystarczy ekonomiczna, ale w tym przypadku większą rolę odgrywa bagaż. Wiadomo, że w przypadku tanich linii, mamy bardzo ograniczoną możliwość zabrania czegokolwiek. Planując relaksacyjny wyjazd z dziewczyną, nie mamy możliwości zaoszczędzić, jeżeli chcemy jej pokazać kawałek świata.

Spokój, relaks i widoki

Doskonałym miejscem na miesiąc miodowy jest Fidżi. Jest to państwo, które składa się z cudownych wysepek, które przypominają piękne pocztówki czy tapety na komputerze. Kraj składa się z 333 takich wysp i jest istnym rajem nie tylko dla turystów szukających spokoju, ale także dla tych, którzy planują spędzić romantyczne chwile we dwoje. Bardzo interesujące jest miasto Labasa. Znajdziemy je w północno – wschodniej części jednej z wysp pod nazwą Vanua Levu. Jest to jedno z największych miast na wyspie i liczy około 30 tysięcy mieszkańców. Położone jest w delcie trzech malowniczych rzek. Jest to raczej teren rolniczy, ale spokojny, a co najważniejsze cichy i przepiękny. 

Zobacz również